Konektor RF Telsto nyaéta konektor radio kinerja tinggi kalayan rentang frékuénsi kerja DC-3 GHz, kinerja VSWR anu saé pisan sareng intermodulasi pasif anu handap. Konektor jinis ieu cocog pisan pikeun stasiun pangkalan sélulér, sistem anteneu terdistribusi (DAS) sareng aplikasi sél, sabab aplikasi ieu meryogikeun konektor frékuénsi tinggi sareng kinerja tinggi pikeun mastikeun kualitas sareng stabilitas transmisi sinyal.
Dina waktos anu sami, adaptor koaksial ogé mangrupikeun alat radio anu praktis pisan. Éta tiasa gancang ngarobih jinis kelamin atanapi jinis konektor kabel anu diputus, supados pangguna tiasa sacara fleksibel nyaluyukeun konfigurasi sareng modeu konéksi alat radio pikeun nyaluyukeun kana sarat aplikasi anu béda. Henteu paduli di laboratorium, jalur produksi atanapi aplikasi praktis, adaptor koaksial mangrupikeun alat anu penting pisan. Éta tiasa nyederhanakeun prosés konéksi, ningkatkeun efisiensi damel, sareng ngirangan kamungkinan salah operasi sareng kasalahan konéksi, supados mastikeun kaamanan sareng reliabilitas alat radio.
Desain konektor adaptor sudut katuhu N jalu ka N bikang Telsto RF Coaxial kalayan impedansi 50 Ohm. Ieu dijieun dumasar kana spésifikasi adaptor RF anu tepat sareng gaduh VSWR maksimum 1.15:1.
| Produk | Pedaran | Bagian No. |
| Adaptor RF | Adaptor Bikang ka Din 4.3-10 | TEL-4310F.DINF-AT |
| Adaptor 4.3-10 Bikang ka Din Jalu | TEL-4310F.DINM-AT | |
| Adaptor 4.3-10 Jalu ka Din Bikang | TEL-4310M.DINF-AT | |
| Adaptor Jalu ka Din 4.3-10 | TEL-4310M.DINM-AT |

Modél:TEL-NM.NFA-AT
Pedaran
Adaptor Sudut Katuhu N Jalu ka N Bikang
| Bahan sareng Plating | |
| Kontak pusat | Lapisan Kuningan / Pérak |
| Insulator | PTFE |
| Awak & Konduktor Luar | Kuningan/paduan dilapis ku tri-paduan |
| Gasket | Karét Silikon |
| Karakteristik Listrik | |
| Impedansi Ciri | 50 Ohm |
| Rentang Frékuénsi | DC ~ 3 GHz |
| Résistansi Isolasi | ≥5000MΩ |
| Kakuatan Dielektrik | ≥2500 V rms |
| Résistansi kontak tengah | ≤1.0 mΩ |
| Résistansi kontak luar | ≤0,25 mΩ |
| Leungitna Sisipan | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Rentang suhu | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Tahan cai | IP67 |
Pitunjuk Pamasangan kabel super fléksibel N atanapi 7/16 atanapi 4310 1/2″
Struktur konektor: (Gambar 1)
A. mur hareup
B. mur tukang
C. gasket

Diménsi stripping sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar 2), kedah diperhatoskeun nalika stripping:
1. Beungeut tungtung konduktor jero kedah dipotong-potong.
2. Cabut kokotor sapertos kerak tambaga sareng duri dina tungtung kabel.

Ngarakit bagian segel: Pasang bagian segel sapanjang konduktor luar kabel sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar 3).

Ngarakit mur tukang (Gambar 3).

Gabungkeun mur hareup sareng tukang ku cara ngasekrup sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar (5))
1. Sateuacan dipasang, oleskeun salapis gemuk pelumas kana o-ring.
2. Jaga mur tukang sareng kabelna tetep teu obah, Pasangkeun awak cangkang utama dina awak cangkang tukang. Pasangkeun awak cangkang utama awak cangkang tukang nganggo konci konci monyét. Perakitan parantos réngsé.

Perusahaan kami ngagaduhan seueur kaunggulan
1. Kualitas standar anu luhur ngajantenkeun kami unggul di pasar. Kami henteu ngan ukur nyayogikeun produk sareng jasa anu kualitasna luhur pikeun para nasabah, tapi ogé parantos komitmen pikeun ningkatkeun standar kualitas ngalangkungan optimasi sareng inovasi anu terus-terusan pikeun mastikeun yén kami teras nyayogikeun produk sareng jasa anu kualitasna pangsaéna.
2. Harga kami anu paling kompetitif. Kami sadar yén dina pasar anu kompetitif pisan, harga mangrupikeun pertimbangan anu penting pisan. Ku kituna, kami narékahan pikeun ngajaga kaunggulan harga kami, nyayogikeun solusi anu terjangkau pikeun para nasabah, sareng ngabantosan para nasabah ngahontal kinerja biaya anu langkung luhur.
3. Kami nyayogikeun solusi telekomunikasi anu pangsaéna pikeun kabutuhan sareng sarat konsumén, sareng nyayogikeun solusi anu pangsaéna pikeun aranjeunna numutkeun kabutuhan sareng anggaran khususna. Tujuan kami nyaéta pikeun mastikeun yén konsumén kéngingkeun solusi anu pangsaéna pikeun aranjeunna sareng ngajantenkeun bisnisna langkung efisien sareng suksés.