Konektor Din 7/16 dirancang khusus pikeun stasiun pangkalan luar ruangan dina sistem komunikasi sélulér (GSM, CDMA, 3G, 4G), kalayan daya anu luhur, rugi anu handap, tegangan operasi anu luhur, kinerja tahan cai anu sampurna sareng tiasa dianggo pikeun rupa-rupa lingkungan. Gampang dipasang sareng nyayogikeun sambungan anu tiasa dipercaya.
Konektor Telsto 7/16 Din sayogi dina jinis lalaki atanapi awéwé kalayan impedansi 50 Ohm. Konektor DIN 7/16 kami sayogi dina vérsi lempeng atanapi sudut katuhu, ogé, flens 4 liang, bulkhead, panel 4 liang atanapi pilihan pemasangan kirang. Desain konektor DIN 7/16 ieu sayogi dina metode kantétan clamp, crimp atanapi solder.
● IMD anu handap sareng VSWR anu handap nyayogikeun kinerja sistem anu langkung saé.
● Desain anu tiasa ngalebar sorangan ngajamin gampang dipasang nganggo parabot leungeun standar.
● Gasket anu tos dirakit sateuacanna ngajaga tina lebu (P67) sareng cai (IP67).
● Konduktor tengah berlapis kuningan/Ag sareng konduktor luar berlapis kuningan/Teri-alloy nyayogikeun konduktivitas sareng résistansi korosi anu luhur.
● Infrastruktur Nirkabel
● Stasion Pangkalan
● Panangtayungan Petir
● Komunikasi Satelit
● Sistem Antena

Modél:TEL-DINF.12-RFC
Pedaran
Konektor DIN bikang pikeun kabel fléksibel 1/2″
| Bahan sareng Plating | |
| Kontak pusat | Lapisan Kuningan / Pérak |
| Insulator | PTFE |
| Awak & Konduktor Luar | Kuningan/paduan dilapis ku tri-paduan |
| Gasket | Karét Silikon |
| Karakteristik Listrik | |
| Impedansi Ciri | 50 Ohm |
| Rentang Frékuénsi | DC ~ 3 GHz |
| Résistansi Isolasi | ≥5000MΩ |
| Kakuatan Dielektrik | 4000 V rms |
| Résistansi kontak tengah | ≤1.0mΩ |
| Résistansi kontak luar | ≤0.4 mΩ |
| Leungitna Sisipan | ≤0.08dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Rentang suhu | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Tahan cai | IP67 |
Pitunjuk Pamasangan kabel super fléksibel N atanapi 7/16 atanapi 4310 1/2″
Struktur konektor: (Gambar 1)
A. mur hareup
B. mur tukang
C. gasket

Diménsi stripping sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar 2), kedah diperhatoskeun nalika stripping:
1. Beungeut tungtung konduktor jero kedah dipotong-potong.
2. Cabut kokotor sapertos kerak tambaga sareng duri dina tungtung kabel.

Ngarakit bagian segel: Pasang bagian segel sapanjang konduktor luar kabel sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar 3).

Ngarakit mur tukang (Gambar 3).

Gabungkeun mur hareup sareng tukang ku cara ngasekrup sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar (5))
1. Sateuacan dipasang, oleskeun salapis gemuk pelumas kana o-ring.
2. Jaga mur tukang sareng kabelna tetep teu obah, Pasangkeun awak cangkang utama dina awak cangkang tukang. Pasangkeun awak cangkang utama awak cangkang tukang nganggo konci konci monyét. Perakitan parantos réngsé.

Wilujeng sumping di bubuka produk kami. Kami ngarasa kahormatan pikeun ngenalkeun konektor Din 7/16 kami ka anjeun!
Konektor Din 7/16 kami dirancang pikeun stasiun pangkalan luar ruangan dina sistem komunikasi sélulér, sareng tiasa diterapkeun kana rupa-rupa standar komunikasi sélulér sapertos GSM, CDMA, 3G, 4G, jsb. Éta ngagaduhan daya anu luhur, rugi anu handap, tegangan kerja anu luhur, kinerja tahan cai anu sampurna, sareng tiasa beroperasi sacara stabil dina rupa-rupa lingkungan.
Konektor Din 7/16 kami gaduh desain sareng téknologi manufaktur anu canggih pikeun mastikeun kualitas sareng reliabilitas anu luhur. Gampang dipasang sareng tiasa dipercaya pikeun disambungkeun, sareng tiasa ngalengkepan pamasangan sareng pangropéa dina waktos anu singget, sahingga ningkatkeun efisiensi sareng ngirangan biaya.
Konektor 7/16 Din urang parantos mertimbangkeun rupa-rupa skénario aplikasi dina prosés desain, pikeun mastikeun aplikasi na. Kinerja tahan cai na ngamungkinkeun éta tiasa dianggo sacara normal dina rupa-rupa kaayaan cuaca anu goréng. Salian ti éta, éta ogé gaduh ciri tegangan kerja anu luhur sareng rugi anu handap, sareng tiasa ngajaga kualitas sareng stabilitas sinyal salami transmisi jarak jauh.
Sacara umum, konektor Din 7/16 kami mangrupikeun konektor kualitas luhur anu dirancang pikeun stasiun pangkalan luar ruangan dina sistem komunikasi sélulér. Henteu paduli lingkungan naon anjeun damel, kami tiasa nyayogikeun solusi konéksi anu efisien. Upami anjeun resep kana produk kami, mangga ngahubungi kami kanggo inpormasi lengkep.