Anteneu/ Stasion basis/Casting lega/Rakitan kabel/Sélular/Komponén/Instruméntasi/Radio Microwave/Mil-Aero
PCS/Radar/Radio/Satcom/Panyalindungan lonjakan WLAN
Sudut Katuhu N Jalu pikeun 1/2 LCF
| Antarbeungeut | |||
| Numutkeun kana | IEC 60169-16 | ||
| Listrik | |||
| Impedansi Karakteristik | 50 ohm | ||
| Rentang Frékuénsi | DC-11GHz | ||
| VSWR | VSWR≤1.10 (3.0G) | ||
| PIM3 | ≤-160dBc@2x20w | ||
| Tegangan Tahan Dielektrik | ≥2500V RMS, 50hz, dina permukaan laut | ||
| Résistansi Kontak | Kontak Tengah ≤1mΩ Kontak Luar ≤1mΩ | ||
| Résistansi Dielektrik | ≥5000MΩ | ||
| Mékanis | |||
| Daya tahan | Siklus kawin ≥500 siklus | ||
| Bahan sareng plating | |||
| Bahan | palapis | ||
| Awak | Kuningan | Tri-Alloy | |
| Insulator | PTFE | - | |
| Konduktor tengah | Timah Fosfor perunggu | Ag | |
| Gasket | Karét silikon | - | |
| Anu sanésna | Kuningan | Ni | |
| Lingkungan | |||
| Rentang Suhu | -40℃~+85℃ | ||
| Patuh kana Rosh | Patuh kana ROHS lengkep | ||
Q: Naha anjeun nampi kustomisasi?
A: Sumuhun, urang ngaropea produk numutkeun sarat konsumén.
Q: Sabaraha lami waktos pangiriman?
A: Biasana urang nyimpen stok, janten pangiriman gancang. Pikeun pesenan seueur, éta bakal gumantung kana paménta.
Q: Kumaha metode pengirimanna?
A: Métode pengiriman anu fleksibel per urgency palanggan, sapertos DHL, UPS, Fedex, TNT, ku hawa, ku laut sadayana tiasa ditampi.
Q: Naha logo atanapi nami perusahaan kami tiasa dicitak dina produk atanapi bungkusan anjeun?

Modél:TEL-NMA.12-RFC
Pedaran:
Konektor N Male Angle pikeun kabel koaksial fléksibel 1/2″
| Bahan sareng Plating | |
| Kontak pusat | Lapisan Kuningan / Pérak |
| Insulator | PTFE |
| Awak & Konduktor Luar | Kuningan/paduan dilapis ku tri-paduan |
| Gasket | Karét Silikon |
| Karakteristik Listrik | |
| Impedansi Ciri | 50 Ohm |
| Rentang Frékuénsi | DC ~ 3 GHz |
| Résistansi Isolasi | ≥5000MΩ |
| Kakuatan Dielektrik | ≥2500 V rms |
| Résistansi kontak tengah | ≤1.0 mΩ |
| Résistansi kontak luar | ≤0,25 mΩ |
| Leungitna Sisipan | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Rentang suhu | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Tahan cai | IP67 |
Pitunjuk Pamasangan kabel super fléksibel N atanapi 7/16 atanapi 4310 1/2″
Struktur konektor: (Gambar 1)
A. mur hareup
B. mur tukang
C. gasket

Diménsi stripping sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar 2), kedah diperhatoskeun nalika stripping:
1. Beungeut tungtung konduktor jero kedah dipotong-potong.
2. Cabut kokotor sapertos kerak tambaga sareng duri dina tungtung kabel.

Ngarakit bagian segel: Pasang bagian segel sapanjang konduktor luar kabel sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar 3).

Ngarakit mur tukang (Gambar 3).

Gabungkeun mur hareup sareng tukang ku cara ngasekrup sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar (5))
1. Sateuacan dipasang, oleskeun salapis gemuk pelumas kana o-ring.
2. Jaga mur tukang sareng kabelna tetep teu obah, Pasangkeun awak cangkang utama dina awak cangkang tukang. Pasangkeun awak cangkang utama awak cangkang tukang nganggo konci konci monyét. Perakitan parantos réngsé.

Tim Kami
Janten panggung pikeun ngawujudkeun impian karyawan kami! Pikeun ngawangun tim anu langkung bagja, langkung ngahiji sareng langkung profesional! Kami kalayan tulus ngabagéakeun para pembeli ti luar negeri pikeun konsultasi pikeun kerjasama jangka panjang ditambah kamajuan silih.
Harga Kompetitif Tetep, Kami teras-terasan keukeuh kana évolusi solusi, ngaluarkeun dana sareng sumber daya manusa anu saé pikeun ningkatkeun téknologi, sareng ngagampangkeun paningkatan produksi, minuhan kabutuhan calon konsumén ti sadaya nagara sareng daérah.
Tim kami gaduh pangalaman industri anu beunghar sareng tingkat téknis anu luhur. 80% anggota tim gaduh pangalaman jasa langkung ti 5 taun pikeun produk mékanis. Ku kituna, kami yakin pisan tiasa nawiskeun kualitas sareng jasa anu pangsaéna ka anjeun. Salila sababaraha taun, perusahaan kami parantos dipuji sareng dihargaan ku seueurna konsumén énggal sareng lami saluyu sareng tujuan "kualitas luhur sareng jasa anu sampurna".