Konektor Din 7/16 dirancang khusus pikeun stasiun pangkalan luar ruangan dina sistem komunikasi sélulér (GSM, CDMA, 3G, 4G), kalayan daya anu luhur, rugi anu handap, tegangan operasi anu luhur, kinerja tahan cai anu sampurna sareng tiasa dianggo pikeun rupa-rupa lingkungan. Gampang dipasang sareng nyayogikeun sambungan anu tiasa dipercaya.
Konektor Telsto 7/16 Din sayogi dina jinis lalaki atanapi awéwé kalayan impedansi 50 Ohm. Konektor DIN 7/16 kami sayogi dina vérsi lempeng atanapi sudut katuhu, ogé, flens 4 liang, bulkhead, panel 4 liang atanapi pilihan mount less. Desain konektor DIN 7/16 ieu sayogi dina metode clamp, crimp atanapi solder.
● IMD anu handap sareng VSWR anu handap nyayogikeun kinerja sistem anu langkung saé.
● Desain anu tiasa ngalebar sorangan ngajamin gampang dipasang nganggo parabot leungeun standar.
● Gasket anu tos dirakit sateuacanna ngajaga tina lebu (P67) sareng cai (IP67).
● Kontak anu dilapis perunggu fosfor / Ag sareng awak anu dilapis kuningan / Tri-Alloy ngahasilkeun konduktivitas sareng tahan korosi anu luhur.
● Infrastruktur Nirkabel
● Stasion Pangkalan
● Panangtayungan Petir
● Komunikasi Satelit
● Sistem Antena
| Antarbeungeut | ||||
| Numutkeun kana | IEC60169-4 | |||
| Listrik | ||||
| Impedansi Karakteristik | 50ohm | |||
| 1 | Rentang Frékuénsi | DC-3GHz | ||
| 2 | VSWR | ≤1.15 | ||
| 3 | Tegangan tahan dielektrik | ≥2700V RMS, 50Hz, dina permukaan laut | ||
| 4 | Résistansi Dielektrik | ≥10000MΩ | ||
| 6 | Résistansi Kontak | Kontak Luar ≤1.5mΩ; Kontak Tengah ≤0.4mΩ | ||
| 7 | Leungitna Sisipan (dB) | Kirang ti 0,15 | ||
| 8 | PIM3 | ≤-155dBc | ||
| Mékanis | ||||
| 1 | Daya tahan | Siklus kawin ≥500 | ||
| Bahan sareng plating | ||||
| Pedaran | Bahan | Plating/Ni | ||
| 1 | Awak | Kuningan | Tri-alloy | |
| 2 | Insulator | PTFE | – | |
| 3 | Konduktor tengah | QSn6.5-0.1 | Ag | |
| 4 | Anu sanésna | Kuningan | Ni | |
| Lingkungan | ||||
| 1 | Rentang Suhu | -40℃~+85℃ | ||
| 2 | Tahan cai | IP67 | ||
Dukungan:
* Kualitas standar luhur
* Harga anu paling kompetitif
* Solusi telekomunikasi anu pangsaéna
* Palayanan anu profesional, tiasa dipercaya sareng fleksibel
* Kamampuh dagang anu kuat pikeun ngarengsekeun masalah
* Staf anu mumpuni pikeun ngurus sadaya kabutuhan akun anjeun

Modél:TEL-DINF.12S-RFC
Pedaran
Konektor DIN bikang pikeun kabel super fléksibel 1/2″
| Bahan sareng Plating | |
| Kontak pusat | Lapisan Kuningan / Pérak |
| Insulator | PTFE |
| Awak & Konduktor Luar | Kuningan/paduan dilapis ku tri-paduan |
| Gasket | Karét Silikon |
| Karakteristik Listrik | |
| Impedansi Ciri | 50 Ohm |
| Rentang Frékuénsi | DC ~ 3 GHz |
| Résistansi Isolasi | ≥5000MΩ |
| Kakuatan Dielektrik | 2500 V rms |
| Résistansi kontak tengah | ≤0.4 mΩ |
| Résistansi kontak luar | ≤0.2 mΩ |
| Leungitna Sisipan | ≤0.15dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Rentang suhu | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Tahan cai | IP67 |

Pitunjuk Pamasangan kabel super fléksibel N atanapi 7/16 atanapi 4310 1/2″
Struktur konektor: (Gambar 1)
A. mur hareup
B. mur tukang
C. gasket

Diménsi stripping sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar 2), kedah diperhatoskeun nalika stripping:
1. Beungeut tungtung konduktor jero kedah dipotong-potong.
2. Cabut kokotor sapertos kerak tambaga sareng duri dina tungtung kabel.

Ngarakit bagian segel: Pasang bagian segel sapanjang konduktor luar kabel sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar 3).

Ngarakit mur tukang (Gambar 3).

Gabungkeun mur hareup sareng tukang ku cara ngasekrup sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar (5))
1. Sateuacan dipasang, oleskeun salapis gemuk pelumas kana o-ring.
2. Jaga mur tukang sareng kabelna tetep teu obah, Pasangkeun awak cangkang utama dina awak cangkang tukang. Pasangkeun awak cangkang utama awak cangkang tukang nganggo konci konci monyét. Perakitan parantos réngsé.
