Panutup segel gél nyaéta wadah tahan cuaca plastik anu dirancang pikeun gancang ngégél konektor koaksial antara kabel jumper 1/2" sareng kabel feeder 1-5/8".
Biasana dianggo dina sistem kabel menara sél nirkabel.
Ieu sanés wadah plastik anu saderhana. Gel lemes anu diwangun ku anu inovatif ngajantenkeun tahan cai IP68, sareng mastikeun segel anu sampurna pikeun konektor coax luar ruangan.
Spésifikasi:
-- Pamasangan gancang, ngan ukur sababaraha detik.
-- Gampang dipasang, teu butuh pita, teu butuh damar wangi jeung teu butuh alat.
-- Pamasangan anu saderhana, mastikeun padamelan panyegelan konektor anu seragam sareng saé.
-- Tiasa dicabut sareng tiasa dianggo deui.
-- Patuh kana ROHS
| Panutupan Segel Gel | |
| Modél | TEL-GEL-1/2J-1-5/8F |
| Fungsi | Panutup Segel Gel pikeun jumper 1/2" ka feeder 1-5/8" |
| Bahan | PC+SEBS |
| Ukuran | 364 x 105 x 77 mm |
| Input | Jumper 1/2"(13-17mm) |
| Kaluaran | 1-5/8" pangeusi (35-40mm) |
| Beurat bersih | 300g |
| Hirup/durasi | Leuwih ti 10 taun |
| Résistansi korosi sareng ultraviolét | H2S, lulus uji ultraviolét |
| Tahan és-salju | nepi ka 100mm, teu aya bocor cai, teu aya parobahan bentuk |
| Tingkat tahan cai | IP68 |
| Tingkat tahan seuneu | HB |
| Tahan hujan badai | 100E 150mm/jam |