Panutup anti cai séri Telsto mangrupikeun jinis solusi anti cuaca énggal anu dirancang pikeun ngajagi sambungan RF di menara komunikasi nirkabel, contona, 3G atanapi 4G, situs sél LTE dimana sambungan RF beuki padet tibatan sateuacanna sareng solusi anti cuaca tradisional, pita sareng damar wangi hésé dianggo di tempat anu rame sapertos kitu.
Panutup anti cai seri Telsto tiasa dianggo deui, tiasa dianggo deui sareng henteu nganggo alat, jantenkeun solusi anti cai anu ngahémat waktos, hemat biaya sareng ramah-instalasi pikeun industri stasiun pangkalan mobile. Kandang anti cai Telsto mendakan aplikasi umum dina nutupan sambungan RF dina anteneu sareng RRU (Remote Radio Unit).
Sipat segel gél ieu nyadiakeun panyalindungan anu tiasa diandelkeun dina rentang suhu anu lega (-40°C/+ 70°C)
Ngalingkung sareng teu aya pegatkeun konektor
Gancang sareng gampang dipasang
Gampang dicabut sareng tiasa dianggo deui
Bahan gél nyadiakeun panghalang anu efektif ngalawan asupna cai sareng kontaminan sanésna - rating IP 68
Teu aya pita, teu aya matik atanapi alat anu diperyogikeun pikeun dipasang sareng dicabut
Modél: TEL-GEL-1-5/8”Pamasang ka-1/2''Jumper
Pedaran: Produk Gel Seal Closure nyayogikeun metode set kaahlian pamasangan anu gancang sareng tingkat rendah pikeun sambungan "jumper ka anteneu" sareng "jumper ka feeder" anu tahan cuaca.
| Panutupan Segel Gel | |
| Modél | TEL-GEL-1/2J-1-5/8F |
| Fungsi | Panutup Segel Gel pikeun jumper 1/2" ka feeder 1-5/8" |
| Bahan | PC+SEBS |
| Ukuran | P200mm, L88mm, T60mm |
| Input | Jumper 1/2"(13-17mm) |
| Kaluaran | 1-5/8" pangeusi (35-40mm) |
| Beurat bersih | 300g |
| Hirup/durasi | Leuwih ti 10 taun |
| Résistansi korosi sareng ultraviolét | H2S, lulus uji ultraviolét |
| Tahan és-salju | nepi ka 100mm, teu aya bocor cai, teu aya parobahan bentuk |
| Tingkat tahan cai | IP68 |
| Tingkat tahan seuneu | HB |
| Tahan hujan badai | 100E 150mm/jam |