1. Ciri-ciri ieu has tapi panginten henteu lumaku pikeun sadaya konektor.
2. OEM sareng ODM sayogi.
Wilujeng sumping di perusahaan kami, anu berkomitmen pikeun nyayogikeun jasa anu kualitasna pangsaéna pikeun para nasabah. Kami sadar kana kabutuhan sareng sarat para nasabah, janten filosofi jasa kami museur kana nasabah.
Perusahaan kami gaduh tim anu efisien, profesional sareng berpengalaman. Kami tiasa ngawaler patarosan naon waé ti para nasabah dina 24 jam. Naha anjeun milarian desain khusus atanapi ngabagéakeun OEM sareng ODM, kami tiasa nyayogikeun solusi anu pangsaéna. Insinyur sareng karyawan kami dilatih pikeun nyayogikeun solusi anu unik pikeun para nasabah pikeun mastikeun yén desain produk anjeun tiasa diluncurkeun gancang-gancang sareng nyumponan kabutuhan pasar anjeun.
Waktos pangiriman kami gancang pisan, sareng pamrosésan pesenan gancang sareng efisien. Kami gaduh pangalaman anu beunghar dina ngalakukeun bisnis sareng perusahaan-perusahaan ageung anu didaptarkeun, janten kami tiasa nyayogikeun anjeun jasa anu paling profésional pikeun mastikeun hasil anu paling sampurna tina pamrosésan pesenan anjeun.
Kami ogé nyayogikeun conto gratis supados anjeun tiasa nguji produk kami pikeun mastikeun yén produk anjeun nyumponan sarat anjeun. Kami ogé nyayogikeun jaminan pamayaran 100% sareng kualitas dagang, supados anjeun teu kedah hariwang.
Kami yakin pisan yén dina jasa kami, anjeun bakal kéngingkeun pangalaman anu paling sampurna sareng produk anu kualitasna pangsaéna. Upami anjeun milarian jasa mérek anu pangsaéna, mangga ngahubungi kami. Kami bakal nyayogikeun anjeun jasa anu paling profésional pikeun mastikeun yén produk anjeun suksés di pasar!

Modél:TEL-4310M.14S-RFC
Pedaran
Konektor jalu 4.3-10 pikeun Kabel Superfleksbel 1/4″
| Bahan sareng Plating | |
| Kontak pusat | Lapisan Kuningan / Pérak |
| Insulator | PTFE |
| Awak & Konduktor Luar | Kuningan/paduan dilapis ku tri-paduan |
| Gasket | Karét Silikon |
| Karakteristik Listrik | |
| Impedansi Ciri | 50 Ohm |
| Rentang Frékuénsi | DC ~ 3 GHz |
| Résistansi Isolasi | ≥5000MΩ |
| Kakuatan Dielektrik | ≥2500 V rms |
| Résistansi kontak tengah | ≤0.4mΩ |
| Résistansi kontak luar | ≤1.0mΩ |
| Leungitna Sisipan | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Rentang suhu | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Tahan cai | IP67 |
Pitunjuk Pamasangan kabel super fléksibel N atanapi 7/16 atanapi 4310 1/2″
Struktur konektor: (Gambar 1)
A. mur hareup
B. mur tukang
C. gasket

Diménsi stripping sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar 2), kedah diperhatoskeun nalika stripping:
1. Beungeut tungtung konduktor jero kedah dipotong-potong.
2. Cabut kokotor sapertos kerak tambaga sareng duri dina tungtung kabel.

Ngarakit bagian segel: Pasang bagian segel sapanjang konduktor luar kabel sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar 3).

Ngarakit mur tukang (Gambar 3).

Gabungkeun mur hareup sareng tukang ku cara ngasekrup sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar (5))
1. Sateuacan dipasang, oleskeun salapis gemuk pelumas kana o-ring.
2. Jaga mur tukang sareng kabelna tetep teu obah, Pasangkeun awak cangkang utama dina awak cangkang tukang. Pasangkeun awak cangkang utama awak cangkang tukang nganggo konci konci monyét. Perakitan parantos réngsé.
