| Konektor jalu n rf beban dummy koaksial 50w | |
| Modél No. | TEL-TLNM50W |
| Listrik | |
| Impedansi Karakteristik | 50ohm |
| Rentang Frékuénsi | DC-3GHz |
| VSWR | ≤1.20 |
| Kapasitas Daya | 50 Watt |
| Konektor RF | Konektor N Jalu |
| Bahan sareng Plating | |
| Ngaran Bagian | Bahan |
| Awak konektor | Kuningan |
| Insulator | PTFE |
| Konduktor Jero | Perunggu Fosfor |
| Perumahan | Aluminium |
| Lingkungan | |
| Suhu Operasi. | -45~ 85 ℃ |
| Suhu Panyimpenan | -60~120℃ |
| Tingkat Tahan Cuaca | IP65 |
| Kalembaban Relatif | 5%-95% |
| RoHs (2002/95/EC) | Patuh ku pengecualian |
| Beurat (Bersih) | 340g |
● Pita Frékuénsi Lega DC-3GHz
● Intermodulasi Low Pass
● VSWR handap
● Akurasi Atenuasi Handap
● Loba dipaké pikeun Solusi In-building
Layanan Kami
1. Bales patarosan anjeun dina 24 jam.
2. Modél pamayaran: T/T, L/C, Paypal sareng Western Union
3. Seueur modél Pangiriman: Ku Udara, Ku Laut, Express (DHL, Fedex, TNT UPS...)
4. Waktos pangiriman: Biasana 14 dinten saatos nampi pesenan
5. Palabuhan muat: Shanghai
6. Periode Garansi: Dina 12 bulan saatos kiriman.
7. Pituduh operasi (Instruksi) upami dipénta.
8. Gambar, sampel sareng pakét anu disaluyukeun tiasa dilakukeun.
Spésifikasi Téknis:
| Produk | Pedaran | Bagian No. |
| Beban Terminasi | Lalaki N / Awéwé N, 2W | TEL-TL-NM/F2W |
| Lalaki N / Awéwé N, 5W | TEL-TL-NM/F5W | |
| Lalaki N / Awéwé N, 10W | TEL-TL-NM/F10W | |
| N Lalaki / N Awéwé, 25W | TEL-TL-NM/F25W | |
| N Jalu / N Bikang, 50W | TEL-TL-NM/F50W | |
| N Jalu / N Bikang, 100W | TEL-TL-NM/F100W | |
| DIN Lalaki / Awéwé, 10W | TEL-TL-DINM/F10W | |
| DIN Lalaki / Awéwé, 25W | TEL-TL-DINM/F25W | |
| DIN Lalaki / Awéwé, 50W | TEL-TL-DINM/F50W | |
| DIN Lalaki / Awéwé, 100W | TEL-TL-DINM/F100W |
FAQ
Kumaha upami kualitas produk anjeun?
Sadaya produk anu kami pasihan diuji sacara ketat ku departemén QC kami sateuacan dikirim.
Dupi anjeun tiasa nawiskeun conto pikeun diuji sateuacan nempatkeun hiji pesenan formal?
Sampel kanggo tujuan uji tiasa dipasihkeun gratis salami anjeun nanggung biaya pengiriman.
Sabaraha lami biasana waktos pangiriman anjeun?
Waktos pangiriman kami biasana dina 14 dinten saatos kami nampi pesenan anjeun.
Kumaha Métode Pangiriman Anjeun?
Ku Laut; Ku hawa (palabuhan Shanghai); atanapi ku UPS, DHL, FeDex, TNT jsb.
Dupi anjeun tiasa ngintunkeun conto kanggo kami kembangkeun?
Muhun, urang tiasa. Sampelna tiasa dikirimkeun dina 7 dinten kerja.
Dupi urang tiasa nyebatkeun logo atanapi nami perusahaan urang dina produk atanapi bungkusan anjeun?
Muhun, tiasa. Logo sareng nami perusahaan tiasa dicitak dina produk kami. Anjeun tiasa ngintunkeun karya seni ka kami.via email dina format JPEG atanapi TIFF.
Naha MOQ-na tos tetep?
MOQ-na fléksibel sareng kami nampi pesenan alit dina waktos anu munggaran salaku pesenan sidang.
| Karakteristik Listrik | |
| Impedansi Ciri | 50 Ohm |
| Rentang Frékuénsi | DC ~ 3 GHz |
| Kalembaban Kerja | 0-90% |
| Rating Daya | 50w |
| Konektor | Lalaki N |
| VSWR | 1.15 |
| Rentang suhu ℃ | -35~+65 |
Pitunjuk Pamasangan kabel super fléksibel N atanapi 7/16 atanapi 4310 1/2″
Struktur konektor: (Gambar 1)
A. mur hareup
B. mur tukang
C. gasket

Diménsi stripping sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar 2), kedah diperhatoskeun nalika stripping:
1. Beungeut tungtung konduktor jero kedah dipotong-potong.
2. Cabut kokotor sapertos kerak tambaga sareng duri dina tungtung kabel.

Ngarakit bagian segel: Pasang bagian segel sapanjang konduktor luar kabel sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar 3).

Ngarakit mur tukang (Gambar 3).

Gabungkeun mur hareup sareng tukang ku cara ngasekrup sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar (5))
1. Sateuacan dipasang, oleskeun salapis gemuk pelumas kana o-ring.
2. Jaga mur tukang sareng kabelna tetep teu obah, Pasangkeun awak cangkang utama dina awak cangkang tukang. Pasangkeun awak cangkang utama awak cangkang tukang nganggo konci konci monyét. Perakitan parantos réngsé.
