Fitur: Penampilan anu endah pisan Résistansi dampak anu saé, kamampuan tahan cai sareng anti korosi Pakét kit pemasangan standar pikeun nahan tihang Diménsi anu dioptimalkeun Dirancang nganggo téknologi pita lega, gain sedeng, rasio gelombang nangtung anu handap
Aplikasi: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ sistem Wi-Fi
Turutan prosedur ieu pikeun masang anteneu nganggo tihang anu nahan, nyaluyukeun sudut miring anteneu, ngencengkeun baut, sekrup sareng mur. (1) Kit pemasangan bentuk L kedah disaluyukeun baut anteneu, dipasang dina ring datar, kait pegas, tutup sekrup sacara péngkolan, teras mur anu dikonci. (2) Batang ulir bentuk U tina M6 ngalangkungan kit pemasangan bergerigi sareng bentuk L, anteneu dicekel nganggo tihang diaméter 35-50mm, teras mur anu dikonci. (3) Pikeun kéngingkeun sinyal anu pangsaéna, nyaluyukeun sudut pitching anteneu ngalangkungan posisi liang kit pemasangan bentuk L, teras dikonci sadaya mur sareng disegel tungtung konektor anteneu. (4) Jangkungna pamasangan kedah langkung ti 3 méter ti tingkat dasar, ogé daérah caket pamasangan henteu gaduh gedong jangkung sareng logam anu langkung ageung. Singkatna, lahan sisi kabuka.
| Spésifikasi Mékanis | |
| Diménsi | 203X45mm |
| Beurat | 0.28Kg |
| Bahan Radiator | Kuningan Berlapis Pérak |
| Bahan Radome | ABS |
| Warna Radome | Bodas gading |
| Kalembaban Operasional | < 95% |
| Suhu operasi | -40~55 ℃ |
| Spésifikasi Listrik | |
| Rentang Frékuénsi | 694-960MHz 1710~2700MHz |
| Meunangkeun | 3.5dBi 5dBi |
| VSWR | ≤1.8 ≤1.8 |
| Polarisasi | 2-linier |
| Lebar balok horizontal | 360 360 |
| Lebar balok vertikal | 85 55 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Impedansi Input | 50Ω |
| Daya Input Maks. | 50W |
| Konektor | N Awéwé |
| Babandingan F/B | ≥10dBi ≥15dBi |
Pitunjuk Pamasangan kabel super fléksibel N atanapi 7/16 atanapi 4310 1/2″
Struktur konektor: (Gambar 1)
A. mur hareup
B. mur tukang
C. gasket

Diménsi stripping sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar 2), kedah diperhatoskeun nalika stripping:
1. Beungeut tungtung konduktor jero kedah dipotong-potong.
2. Cabut kokotor sapertos kerak tambaga sareng duri dina tungtung kabel.

Ngarakit bagian segel: Pasang bagian segel sapanjang konduktor luar kabel sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar 3).

Ngarakit mur tukang (Gambar 3).

Gabungkeun mur hareup sareng tukang ku cara ngasekrup sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar (5))
1. Sateuacan dipasang, oleskeun salapis gemuk pelumas kana o-ring.
2. Jaga mur tukang sareng kabelna tetep teu obah, Pasangkeun awak cangkang utama dina awak cangkang tukang. Pasangkeun awak cangkang utama awak cangkang tukang nganggo konci konci monyét. Perakitan parantos réngsé.
