Fitur: Penampilan anu endah pisan Cocog pikeun dipasang di plafon biasa Pita frékuénsi anu lega, gelombang nangtung anu handap, kamampuan anti gangguan anu kuat
Aplikasi: Jangkauan omni-directional jero ruangan Sistem GSM/ CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN
| Spésifikasi Mékanis | |
| Diménsi | 204X115mm |
| Beurat | 0.5Kg |
| Bahan Radiator | Kuningan Berlapis Pérak |
| Bahan Radome | ABS |
| Warna Radome | Bodas gading |
| Kalembaban Operasional | < 95% |
| Suhu operasi | -40~55 ℃ |
| Spésifikasi Listrik | |
| Rentang Frékuénsi | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Meunangkeun | 2dBi±0,5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1.4 |
| Polarisasi | Vertikal |
| Kabunderan pola, dB | ±1 ±1 ±1.5 |
| Lebar balok vertikal | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Impedansi Input | 50Ω |
| Daya Input Maks. | 50W |
| Konektor | N Awéwé |
Pitunjuk Pamasangan kabel super fléksibel N atanapi 7/16 atanapi 4310 1/2″
Struktur konektor: (Gambar 1)
A. mur hareup
B. mur tukang
C. gasket

Diménsi stripping sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar 2), kedah diperhatoskeun nalika stripping:
1. Beungeut tungtung konduktor jero kedah dipotong-potong.
2. Cabut kokotor sapertos kerak tambaga sareng duri dina tungtung kabel.

Ngarakit bagian segel: Pasang bagian segel sapanjang konduktor luar kabel sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar 3).

Ngarakit mur tukang (Gambar 3).

Gabungkeun mur hareup sareng tukang ku cara ngasekrup sapertos anu dipidangkeun dina diagram (Gambar (5))
1. Sateuacan dipasang, oleskeun salapis gemuk pelumas kana o-ring.
2. Jaga mur tukang sareng kabelna tetep teu obah, Pasangkeun awak cangkang utama dina awak cangkang tukang. Pasangkeun awak cangkang utama awak cangkang tukang nganggo konci konci monyét. Perakitan parantos réngsé.
